Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Danışmanı Füsun Erayla, yeni yıl münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Birlik, beraberlik ve aile vurgusunu öne çıkaran Erayla, mesajında şu ifadelerini kullandı: 

Acısıyla, tatlısıyla, sevinciyle, hüznüyle 2017 yılını güzel duygularla geride bırakıyoruz. Bu yılın bizler için önemi, şüphesiz ki Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nin kurulmasıydı. Yılın ikinci yarısından itibaren değerli kardeşim, ortağım, çalışma arkadaşım, genç ama yetenekleriyle öne çıkan Gökhan Taner ile birlikte adım atarak kurduğumuz Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde yer alan takımlarımızın da bizlere desteğiyle "Doğru, dürüst, adaletli bir lig" olgusu çevresinde veteran futbol camiasını bir araya getirmeyi düstur edindik. Geride bıraktığımız süreçte ne kadar doğru bir karar verdiğimizi görmüş olmanın getirdiği güzel duygularla bu yılı noktalıyoruz. 

Din, dil, cinsiyet, ırk ayrımı olmaksızın toplulukları bir araya getiren sporda Fair-Play ruhunun artarak yaşanmaya devam ettiği, ülkemizin içinde bulunduğu ortamda da Veteran futbol camiasının örnek davranışlara imza attığı bir yıl olması, en büyük arzumuz. 

2018 yılının Türkiye Veteranlar Futbol Ligi için kalıcı başarılara imza atıldığı bir yıl olmasını diliyorum. 

Bu vesileyle de vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak adına Şehit düşen vatan evlatlarımızı, bu yıl kaybettiğimiz değerlerimizi saygı ve özlemle anıyoruz. 

2018 yılının Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Ailesine, milletimize ve tüm insanlığa sevgi ve saygı kavramları çerçevesinde sağlık, huzur, mutluluk, başarı ve barış getirmesini diliyor, yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Füsun Erayla

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Danışmanı